(0232) 856 0 856

Hakkımızda

Marka yaşamımıza 2020 yılında İzmir’de başladı. Bu süre içerisinde ülkemizdeki ekmek sektöründeki marka kalitesini arttırarak, ilk üç markasından biri olmayı başardı. Bu başarılarımız arasında bizi onurlandıran ve gururlandıran müşterilerimiz sayesinde kalitemizi ve markamızı iyi yerlere taşımanın gururunu yaşıyoruz.

Vizyon

Kaliteli, lezzetli yöresine uygun farklı ve yenilikçi ürün çeşitleri ile fark yaratarak türk ekmek kültürünü yaşatan %100 yerli marka olan Trabzon fırını müşterilerin kendilerini özel hissedeceği ve keyifle tüketeceği ürünleri sunarak Türkiye ve dünyada en beğenilen ve tercih edilen ekmek markası olmayı hedeflemektedir. 

Misyon

Doğru ürün doğru fiyat sloganıyla çeşitli ekmek ürünleri ile müşterilerimize geniş bir ürün yelpazesi sunarak tüketicilerin beklentilerini en üst seviyede karşılamaktır. Hedefimiz ülkemize ekonomik ve sosyal katkımızı ulaştırabildiğimiz en ileri noktayı yaşamaktır.

Üretim Tesisimiz

5000 metrekarelik üretim ve satış tesisimiz bizleri piyasadaki diğer ekmek zincirinden ayıran en büyük Ar-Ge değerlerine sahip olmanın gücüyle  çalışmalarına devam ederek taze gıdalarla markamız ile sektörde büyük farklılık yaratıyoruz